E-mail adressen team

email2

Petra Tromp, leerkracht groep 1/2
aanwezig op maandag t/m donderdag
petra.tromp@gearhing.net

Femke de Graaf, leerkracht groep 3
aanwezig op maandag, dinsdag en donderdagmorgen
femke.de.graaf@gearhing.net

Mirjam Hobma, leerkracht groep 3
aanwezig op woensdag t/m vrijdag
mirjam.hobma@gearhing.net

Marije Fopma-Peenstra, leerkracht groep 4/5
aanwezig op maandag t/m woensdag
marije.peenstra@gearhing.net

Ilse Folkerts, leerkracht groep 4/5 en 6/7/8
aanwezig op maandag, donderdag en vrijdag
ilse.folkerts@gearhing.net

Wilma Wicherink-Hoekstra, leerkracht groep 6/7/8 en locatiecoördinator
aanwezig op maandag t/m vrijdag
wilma.hoekstra@gearhing.net

Gretha Waterlander, onderwijsassistent
aanwezig op maandag en dinsdag
gretha.waterlander@gearhing.net

 

Jella van Seters, directeur onderwijsteam 2
jella.van.seters@gearhing.net

Tineke Steegstra, intern begeleider (leerlingenzorg)
tineke.steegstra@gearhing.net

Jacob Anema, manager bedrijfsvoering onderwijsteam 2
jacob.anema@gearhing.net

Sandra Menks, administratie onderwijsteam 2
sandra.menks@gearhing.net